ОПН-6 (полімер)

ОПН
700,00
грн.

Обмежувачі перенапруги в полімерному корпусі типу ОПН-6 - електричні апарати нового покоління, що прийшли на заміну вентильним разрядникам і обмежувачам перенапруг в фарфоровому корпусі, призначені для захисту від грозових та комутаційних перенапруг електрообладнання в мережах номінальною напругою 6 кВ.


Характеристики ОПН-6/12/10/1-III УХЛ1

О - обмежувач

П - перенапруг

Н - нелінійний

п - в полімерному корпусі (полімерній ізоляції)

6 - клас напруги мережі, кВ

7,2 - найбільш тривало допустима робоча напруга, кВ

10 - номінальний розрядний струм, кА

1 - клас пропускної здатності

III - ступінь забруднення ізоляції по ГОСТ 9920-89

УХЛ - кліматичне виконання по ГОСТ 15150-69

1 - категорія розміщення по ГОСТ 15150-69


Обмежувач перенапруг ОПН-6 являє собою захисний апарат опорно-підвісного виконання, що містить послідовно з'єднані оксидно-цинкові варистори (ОЦВ), укладені в герметичний корпус з кремнійорганічної гуми (для категорії розміщення «1») або полімерного матеріалу (для категорії розміщення «2»).


Захисна дія обмежувача обумовлена нелінійною вольтамперною характеристикою матеріалу варистора, а саме різким зменшенням його опору при імпульсних перенапруженнях. Тому при імпульсі перенапруги через обмежувач протікає значний імпульсний струм, а напруга мережі знижується до рівня, безпечного для ізоляції обладнання.


Обмежувачі призначені для роботи в районах з помірним і холодним кліматом та промисловою атмосферою, як в закритому приміщенні, так і на відкритому повітрі. Робоча температура - від -60 ° С до + 45 ° С. Висота установки обмежувачів - не більше 1000 м над рівнем моря.

Смотрте также
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше Імя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Коментар